Katusekino kohvik

Katusekino kohvik on värske ja hooajaline, omanäoline vabaõhuterrass ning söögikoht, mis asub ühteaegu nii pilvepiiril kui linnasüdames ning pakub kinokülastajale võimalust nautida romantika, actioni, draama, horrori ja huumori kõrval ka lummavaid maitsenaudinguid.

Katusekino 2014 menüü pakub imemaitsvaid ja mõistlike hindadega roogasid juba armastatud MoMo jaapani kokkadelt ja köögist. Jaapani toit otse südamest nüüd Katusekinos! MoMo menüüst leiab nuudli- ja riisiroogasid don´e, uudisena frititud toite tiigerkrevettidest ja muust maitsvast, teriyaki lõhet ja teriyaki kana, yakigyoza praetud pelmeene, inari sushit, jaapanipäraseid snäkke ja salateid. Kõik on värske, kerge, maitsev, taskukohane, figuurisõpradele ka suveks kindlasti sümpaatne. Lisaks MoMo eksootilisele köögile on Katusekino kohvikus oma tuntud headuses superhõrgutavad käsitöö küpsetised ja hooajalised koogid. Samuti alati oodatud valik mõnusaid kinosnäkke (nachod salsaga, wasabi pähklid, värsked soolakurgid jm).

NB! MoMo köök on avatud argipäeviti 12-15 lõuna ajal ning õhtuti ~2h enne filmiseanssi, nädalavahetusel (L-P) alates ~2h enne filmiseanssi. Kinosnäkke ja kooke saab terrassil igal ajal.

Baaride valik on lai ja eeskujulik. Lisaks rikkalikule valikule kokteilidele, sangriadele, õlledele, siidritele, napsudele, ja ainult Katusekino originaalretseptidega alkovabadele jookidele on Katusekinos sellest hooajast ka spetsiaalne gurmeeõllede menüü (Brewdog, Mikkeller, To Ol jt väiketootjate õlled) ning jaapanipärane joogimenüü (Kirin, Asahi õlled, kuum ja külm sake, ploomivein, jaapani Nikka viskid, jaapani viin Shochu, jaapanipärased mahlad ja karastusjook Calpico).

Pakume külalisele toitu, mis on modernne, kvaliteetne ja omanäoline. Katusekino köögi maitsed ootavad teid hubases oaasis, mis kõrgub üle rutaka pealinnamelu. Mõnusa äraolemise kindlustab hea ja vaba teenindus.

Head nautimist!

GALERII 2011 GALERII 2012 GALERII 2013

LIITU MEIEGA

TwitterFacebookYouTube